برای رهایی از فساد به من رای دهید

به گزارش سبزا، خبرگزاری خبرنگاران- ترامپ همچنین مدعی شد که تولید ناخالص داخلی آمریکا به بهترین میزان خود در تاریخ آمریکا رسیده است.

برای رهایی از فساد به من رای دهید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و نامزد جمهوری خواهان در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا در تازه ترین پیام توئیتری خود بار دیگر با انتقاد از سیاست های دموکرات ها و جو بایدن نوشت: برای سال ها شما رئیس جمهوری داشتید که از آمریکا عذرخواهی کرد - اکنون شما رئیس جمهوری دارید که برای آمریکا ایستاده است؛ بنابراین دوستان خود، خانواده خود و همسایگان خود را جمع کنید و بیرون بیایید و رأی دهید. در تاریخ سوم نوامبر ما باید کار را تمام کنیم و یکبار برای همیشه باتلاق را خشک کنیم (از فساد رهایی یابیم).

ترامپ: تولید ناخالص داخلی آمریکا بهترین میزان در تاریخ آمریکا شده است

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در تازه ترین پیام توئیتری خود مدعی شد : اخبار جعلی از پوشش این حقیقت که تولید ناخالص داخلی (GDP) آمریکا در سه ماهه سوم بالای 33.1 درصد شده است امتناع می کنند. این میزان بهترین میزان در تاریخ کشور ما تا به امروز است.

ترامپ: طرح بایدن باعث افزایش 700 درصدی ورود مهاجران و آوارگان به آمریکا می شود

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و نامزد جمهوری خواهان در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا در تازه ترین پیام توئیتری خود بار دیگر با انتقاد از سیاست های جو بایدن رقیب دموکرات خود نوشت: دولت من ورود آوارگان از کشور های در معرض خطر تروریستی مانند سوریه، سومالی و یمن را به حالت تعلیق درآورده است. طرح بایدن باعث افزایش 700 درصدی ورود آوارگان به مینه سوتا، میشیگان و پنسیلوانیا می شود و در حالی که سد های سیلاب را به روی تروریسم افراطی اسلامی باز می کند، بار مدارس و بیمارستان های آمریکا را زیاد می کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1245

به "برای رهایی از فساد به من رای دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای رهایی از فساد به من رای دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید