نظری: امیدوارم رای استراماچونی را بشکنیم، بعضی ادعا داشتند او 3 میلیون یورو می خواهد

به گزارش سبزا، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بعد از ارسال گرندز رای فرصت داریم شکایت را پیگیری و نسبت به آن اعتراض کنیم تا بخواهیم رای را بشکنیم.

نظری: امیدوارم رای استراماچونی را بشکنیم، بعضی ادعا داشتند او 3 میلیون یورو می خواهد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حجت نظری در مورد شکایت آندره آ استراماچونی از استقلال و اینکه حکم وی به باشگاه ارسال شده است، گفت: استراماچونی از چند ماه پیش پرونده شکایت خود را دنبال نموده و در این مدت هم باشگاه کوشش کرد با اسناد و مدارکی که در اختیار دارد، درخواست این مربی را رد کند.

وی اضافه نمود: کوشش کردیم عددی که بر اساس اسناد و مدارکی که در اختیار داریم، کاهش بدهیم. استراماچونی یک میلیون و ششصد و هشتاد هزار یورو درخواست نموده بود و فیفا بخشی از آن را تائید نموده است. این رقم حدود یک میلیون سیصد و پنجاه و پنج هزار یورو است.

سخنگوی باشگاه استقلال تاکید نمود: ما اسنادی در اختیار داریم که می توانیم این رای را هم بشکنیم. باید بین 10 تا 20 روز آینده درخواست گرندز رای را کنیم و اسناد و مدارکی که منجر به صدور رای شده را از فیفا بخواهیم. این خودش یک موعدی را می طلبد که فیفا به آن پاسخ بدهد. البته باید کمتر از 10 هزار فرانک باید برای این درخواست پرداخت کنیم.

نظری توضیح داد: بعد از ارسال گرندز فرصت داریم شکایت را پیگیری و نسبت به آن اعتراض کنیم تا بخواهیم رای را بشکنیم. بعضی عزیزانی که پیشتر در باشگاه مسئولیت داشتند ادعا می کردند استراماچونی حتما علیه ما رای خواهد گرفت و حدود 3 میلیون یورو ما را محکوم می نماید و ظرف یک هفته باید این رقم را پرداخت کنیم، ولی دیدید که هر 2 ادعا زیر سوال رفت.

وی خاظرنشان کرد: مبلغی که فیفا ما را محکوم نموده، بسیار کمتر از ادعای آقایان است. با تعاملی که بین هیات مدیره وجود دارد خیلی امیدواریم این رای را بشکنیم. چیزی که طرفدار باید بداند این است که این اتفاق هیچ تاثیری در پنجره نقل و انتقالاتی ما و پنجره زمستانی نخواهد داشت. ما تمام این مبالغ را در فرصت مقرر پرداخت خواهیم کرد و پنجره ای بسته نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1256

به "نظری: امیدوارم رای استراماچونی را بشکنیم، بعضی ادعا داشتند او 3 میلیون یورو می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: امیدوارم رای استراماچونی را بشکنیم، بعضی ادعا داشتند او 3 میلیون یورو می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید