ترامپ در جستجوی فردی است که مخفی شدنش در پناهگاه را فاش کرد

به گزارش سبزا، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از سه منبع آگاه گزارش داد، رئیس جمهوری آمریکا به مقامات گفته است که می خواهد فردی را که افشا کرده وی روز 29 مه در جریان اعتراضات اخیر در پایتخت در یک پناهگاه مخفی شده بود، پیدا کند و وی را تحت پیگیرد قانونی قرار دهد.

ترامپ در جستجوی فردی است که مخفی شدنش در پناهگاه را فاش کرد

به گزارش سبزا، به نقل از خبرگزاری بیزینس اینسایدر، این در حالی است که کاخ سفید هنوز در این رابطه هیچ اظهار نظری نکرده است.

هم زمان با این که معترضان بسیاری اواخر ماه گذشته در مقابل کاخ سفید دست به راهپیمایی زده بودند، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به همراه ملانیا ترامپ، بانوی اول و بارون ترامپ پسرشان به یک پناهگاه زیر زمینی برده شدند؛ جایی که به گفته گزارش ها حدود یک ساعت در آنجا بودند.

روزنامه واشنگتن پست گزارش داده که پس از آن که چندی معترض از موانع نزدیک کاخ سفید عبور کردند، علامت هشدار در کاخ سفید از رنگ زرد به رنگ قرمز تغییر یافت و ترامپ و خانواده اش به پناهگاه زیر زمینی برده شدند.

مقامات به روزنامه نیویورک تایمز گفتند، در حالی که هیچ کس فکر نمی کرد خطر جدی رئیس جمهوری را تهدید کند، این اقدام به عنوان یک اقدام احتیاطی و پیشگیرانه صورت گرفت.

اول ژوئن، چند روز پس از ماجرای مخفی شدن ترامپ در یک پناهگاه زیر زمینی، ترامپ برای ملت سخنرانی و تهدید کرد که ارتش را به شهرهای مختلف آمریکا می فرستد تا به ناآرامی ها رسیدگی کنند.

شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که ترامپ در ملأ عام حاضر شد چرا که به خاطر مسخره شدن به دلیل پنهان شدن در یک پناهگاه زیر زمینی بسیار عصبانی بود و می خواست در خارج از کاخ سفید مشاهده شود.

در تاریخ سه ژوئن ترامپ علنا انکار کرد که در یک پناهگاه مخفی شده و به خبرگزاری فاکس نیوز گفت که این خبر که وی به خاطر امنیت شخصی اش در جریان اعتراضات به این پناهگاه رفته، دروغ است.

اما ویلیام بار، وکیل شخصی ترامپ ادعاهای موکلش را زیر سوال برد و در تاریخ 8 ژوئن در مصاحبه ای با شبکه فاکس نیوز گفت که اوضاع بسیار بد بود و سرویس مخفی پیشنهاد داد تا رئیس جمهوری به پناهگاه برود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1019

به "ترامپ در جستجوی فردی است که مخفی شدنش در پناهگاه را فاش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در جستجوی فردی است که مخفی شدنش در پناهگاه را فاش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید