ملاقات مدیران استقلال و پرسپولیس با رئیس دیوان محاسبات، حساب مسدود شده پرسپولیس باز شد

به گزارش سبزا، رییس کل دیوان محاسبات در ملاقات سرپرست باشگاه های پرسپولیس و استقلال تاکید نمود: دیوان هیچ کمکی برای توسعه باشگاه ها دریغ نمی کند تا در اجرای قانون، انجام بهتر امور، افزایش بهره وری و حفظ سرمایه های عمومی کشور، یار و یاور مدیران و سازمان ها باشد.

ملاقات مدیران استقلال و پرسپولیس با رئیس دیوان محاسبات، حساب مسدود شده پرسپولیس باز شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، مهرداد بذرپاش رییس کل دیوان محاسبات کشور، میزبان مهدی رسول پناه سرپرست و رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، و احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال بود تا درباره مسایل و مسائل این 2 باشگاه گفتگو کنند.

بذرپاش خاطرنشان کرد دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه باشگاه ها در چارچوب ضوابط قانونی دریغ نمی کند تا در اجرای قانون، انجام بهتر امور، افزایش بهره وری و حفظ سرمایه های عمومی کشور، یار و یاور مدیران و سازمان ها باشد.

در این جلسه، ضمن تاکید بر نقش نظارتی دیوان محاسبات در اجرای قانون و حفظ سرمایه های باشگاه ها، مقرر شد با توجه به تنگنا های موجود که موجب اختلال در انجام امور و در نتیجه اتلاف سرمایه های مادی و معنوی در فوتبال و به ویژه این 2 باشگاه دولتی شده، با نظر متخصصین و همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ای از معاونین و مشاوران دیوان محاسبات کشور نسبت به ارایه راه چاره های قانونی برای باشگاه های ورزشی، به خصوص پرسپولیس و استقلال فعال گردد.

در خاتمه، با دستور رئیس دیوان محاسبات، حساب باشگاه پرسپولیس که هفته گذشته مسدود شده بود، باز شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1190

به "ملاقات مدیران استقلال و پرسپولیس با رئیس دیوان محاسبات، حساب مسدود شده پرسپولیس باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مدیران استقلال و پرسپولیس با رئیس دیوان محاسبات، حساب مسدود شده پرسپولیس باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید