مسکن ، جهش قیمت غیر واقعی ندارد

به گزارش سبزا، عضو انجمن انبوه سازان مسکن می گوید : با توجه به انباشت تقاضا خرید دربازار مسکن و عرضه تسهیلات لازم از سوی دولت ، جهش قیمت کاذب در این بازار ، دور از انتظار است .

مسکن ، جهش قیمت غیر واقعی ندارد

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه ویلایی قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

ایرج رهبر ، اظهار کرد: تسهیلات خرید خانه با نرخ سود 8 درصد در مناطق غیرفرسوده و نرخ سود 6 درصد در مناطق فرسوده تهران به نوعی بستر ساز رونق بازار مسکن خواهد بود و دولت نباید محدودیتی در عرضه تسهیلات ایجاد کند .

وی با اشاره به محدودیت هایی که در گذشته در خصوص عرضه تسهیلات و اعتبارات بانک مسکن وجود داشت ، به طوری که فقط 82 هزار مورد تسهیلات به خریداران پرداخت می شد ، توضیح داد : این موضوع باعث شده بود که رونق بخش مسکن به تاخیر بیفتد.

عضو انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران با اشاره به طرح های تازه دولت در بخش تسهیلات مسکن ، تاکید نمود: دولت باید امکانات و تسهیلات لازم را در بافت های فرسوده برای توسعه گران فراهم کند تا رونق در این مناطق نیز ایجاد گردد.

رهبر همچنین درباره اوضاع بازار مسکن نیز گفت : انتظار می رود بعد از رکودی 2 ساله ، قیمت ها در این بازار افزایش یابد.

وی تاکید نمود: افزایش قیمت مسکن در بازار باید بیش از نرخ تورم باشد ، چرا که انگیزه توسعه گران و سرمایه گذاران برای ورود به این بازار بیشتر می گردد.

رهبر یادآور شد: فراوری مسکن در گروی افزایش قیمت بیش از نرخ تورم است.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 718

به "مسکن ، جهش قیمت غیر واقعی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکن ، جهش قیمت غیر واقعی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید