همکاری سازمان همیاری و شهرداری در جهت توسعه ظرفیتهای شهر کاریز

به گزارش سبزا، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در ملاقات با شهردار کاریز بر لزوم برنامه ریزی برای ایجاد زمینه های همکاری در جهت توسعه ظرفیتهای مالی این شهر تاکید نمود.

همکاری سازمان همیاری و شهرداری در جهت توسعه ظرفیتهای شهر کاریز

به گزارش خبرنگاران خراسان رضوی، محمد سنجری در جلسه ای مشترک با حضورسید محمد اسماعیل فاطمی سرپرست معاونت بازرگانی با امین شاهگلی شهردار شهر کاریز ملاقات و تبادل نظر کرد.

وی در این جلسه که با هدف آنالیز مسائل، نیازمندیها و مسائل حوزه مدیریت شهری در شهر کاریز برگزار گردید، مطرح نمود: با توجه به رسالت سازمان همیاری به عنوان پشتیبانی کننده 81 شهرداری و سازمان ها و شرکتهای وابسته در خراسان رضوی، این آمادگی وجود دارد تا از توان و ظرفیت واحدهای ستادی و تابعه سازمان در جهت تامین نیازها و مانع زدایی از مسائل این شهرداری استفاده کنیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به ظرفیتهای شهرکاریز، اضافه نمود: قطعا با برنامه ریزی و مطالعات کارشناسی می توان در راستای توسعه پتانسیلها و تبدیل کردن به فرصتهای مالی مناسب در جهت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری و رونق در منطقه موثری را برداشت.

وی سرمایه اصلی این سازمان را اعتماد خانواده شهرداریهای استان مطرح نمود و خاطر نشان ساخت: با توجه به پتانسیلهای تخصصی و مشاوره ای سازمان، امیدواریم به عنوان بازوی اجرایی حوزه مدیریت شهری، علاوه بر خدمات دهی و پشتیبانی از شهرداریها به ویژه شهرهای کم برخوردار، بتوانیم در حوزه سرمایه گذاری در طرح های زودبازده این مناطق موثر عمل کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1628

به "همکاری سازمان همیاری و شهرداری در جهت توسعه ظرفیتهای شهر کاریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری سازمان همیاری و شهرداری در جهت توسعه ظرفیتهای شهر کاریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید