سریال و پخش خانگی

برای تعریف کتاب کودک خوب یا بد، نمی توان نسخه واحدی پیچید

خبرنگاران/خراسان رضوی یک تصویرگر کتاب کودگ گفت: نمی توان یک نسخه کلی در خصوص مناسب یا نامناسب بودن کتاب کودک در ایران پیچید.

28 مهر 1399

تمام دیدارهای شهریور؛ از 6 تایی معروف تا بدون گل های کسل کننده

به گزارش خبرنگاران، قرعه کشی جام حذفی تعیین کرد در مرحله نیمه نهایی این مسابقات باید شاهد دیداری جذاب و حساس بین دو تیم استقلال و پرسپولیس باشیم. دیداری که به لطف حذفی بودنش باید دارای برنده باشد و این یاری می نماید به هرچه جذاب تر شدن این مسابقه.

14 مهر 1399

خبرنگاران این سو و آن سوی ایرانی در جشنواره کودک هنگ کنگ

تهران- خبرنگاران- انیمیشن کوتاه این سو، آن سو به کارگردانی لیدا فضلی، در بخش رسمی چهارمین دوره جشنواره کودک هنگ کنگ پذیرفته شد.

10 مرداد 1399

ساختار نمایش از سخنرانی مذهبی تاثیرگذارتر است

یک گوینده و بازیگر نمایش های رادیویی با تاکید بر تاثیرگذاری ساختار نمایش خصوصا در موضوعات مذهبی، گفت: سخنرانی های خشک چندان بر مخاطب تاثیرگذار نیست. نمایش همواره از سخنرانی صرف تاثیرگذارتر است. با نمایش موضوع ملکه ذهن می گردد و بیشتر در ذهن می ماند. ...

9 مرداد 1399

نون خ جایگزین پایتخت می گردد ، مبارزه با کرونا با سریال های طنز

فصل دوم مجموعه تلویزیونی نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی دو هفته پیش از شروع ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه یک می رود.

2 خرداد 1399

خبرنگاران فریدون صدیقی: توقف چاپ روزنامه ها غم انگیز است

تهران- خبرنگاران- فریدون صدیقی پیشکسوت روزنامه نگاری عقیده دارد: بریدن و قطعه قطعه کردن ظرفیت متشکل رسانه های کاغذی، دردناک و غم انگیز است؛ و به نوعی پاک کردن هر صدایی است که می تواند تنوع و تکثرِ نگاه و تلقی را در جامعه موجب شود.

31 اردیبهشت 1399

بیوگرافی علی طباطبایی

سید علی طباطبایی زاده 1362 - درگذشت 8 شهریور 1394 بازیگر سینما و تلویزیون ایران بود. پدر علی طباطبایی، سید کمال طباطبایی، یکی از تهیه کنندگان ایرانی است.

29 اردیبهشت 1399

خانه ای در تاریکی روی آنتن شبکه تماشا

مجموعه تلویزیونی خانه ای در تاریکی به نویسندگی و کارگردانی سعید سلطانی از 10 اردیبهشت با کیفیت اچ دی روی آنتن شبکه تماشا می رود.

16 اردیبهشت 1399

کرونا تصویربرداری بچه مهندس را به سرانجام رساند

نویسنده سریال بچه مهندس گفت: به دلیل احتمال ابتلای عوامل گروه به ویروس کرونا تصویربرداری این سریال را مدتی زودتر از موعد مقرر به انتها می رسانیم.

14 اردیبهشت 1399

ضرورت توجه به افزایش سهم پژوهش های کاربردی و تقاضا

خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان با تاکید بر اینکه باید در حوزه های کشاورزی، صنعت و گردشگری از پژوهش های کاربردی بهره گرفت، گفت: باید بتوانیم سهم پژوهش های کاربردی و تقاضا محور را در استان افزایش دهیم.

7 بهمن 1398

بازیکن سابق کلمبیا: یک قاچاقچی پیشنهاد قتل چیلاورت را به من داده بود

بازیکن سابق نیوکاسل و پارما در مستند کوتاه فائوستینو ال گرنده خاطرنشان کرد که به قاچاقچیان به او گفتند: به شما نیاز داریم تا این چیلاورت چاق را به قتل برسانید.

15 دی 1398

این گربه چشمک، این سگک غوریغرک!

غزل محمدی:من کرمِ کتاب هستم و در این متن متوجه می شوید چرا؟ در این سلسله نوشته ها می رویم سراغ شاخ های ادبیات فارسی و شاخ بازی های ادبی شان، اما با خواندن مطلب متوجه کرمِ کتاب بازی نویسنده هم می شوید.

6 مهر 1398

سمیرا حسن پور از مرضیه دلدادگان می گوید

روزنامه آرمان امروز: سریال دلدادگان که این شب ها از شبکه سه سیما پخش می گردد، سریالی پر بازیگر است که در فصل اول انبوهی از بازیگران خوب و بنام نتوانستند قصه ای که در بطن خود ماجراهایی نو را بیان می کرد را به خوبی روایت نمایند، اما در فصل دوم خلاف فصل یک...

10 مرداد 1398

برنامه نود بدون فردوسی پور؟

عادل اخیرا بعد از دریافت جایزه مردمی جشنواره جام جم، از سال 97 به عنوان سخت ترین سال کاری اش یاد کرده بود. از سوی دیگر به گزارش ایرنا بنابه دستور مدیر شبکه سوم سیما، برنامه نود در آخرین دوشنبه سال 97 از جدول پخش برنامه های شبکه خارج شد؛ به نظر می رسد، به این...

7 تیر 1398

اکران 916 فیلم در بریتانیا ، سهم 50 درصدی 20 فیلم پرفروش از گیشه

بیش از نیمی از 916 فیلمی که سال 2018 در سینماهای بریتانیا روی پرده رفتند، بین یک تا 50 هزار پوند فروختند و درآمد 31 درصد آنها کمتر از 10 هزار پوند بود.

29 خرداد 1398

تبلیغ عجیب یک آدامس در تلویزیون

تمام برنامه ای این مثلا رسانه ملی شده است، ستاره و مربع، کنکور و قابلمه.

5 فروردین 1398